WSR2R0365FEA
MFR.Part #
WSR2R0365FEA
JLCPCB Part #
C4143566
Description
-65℃~+275℃ 2W 36.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS