WSR2R6810FTB
MFR.Part #
WSR2R6810FTB
JLCPCB Part #
C4131614
Description
-65℃~+275℃ 2W 681mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount