WSR5R2500DEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR5R2500DEA
JLCPCB Part #
C3985965
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS