VS-30APF04-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30APF04-M3
JLCPCB Part #
C17200076
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1.41V@30A 30A 400V 60ns TO-247AC Switching Diodes ROHS