VS-30EPF10-M3
MFR.Part #
VS-30EPF10-M3
JLCPCB Part #
C17586655
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.41V@30A 100uA@1000V 1kV 30A 350A 95ns TO-247AC Switching Diodes ROHS