Y0007820R000B9L
MFR.Part #
Y0007820R000B9L
JLCPCB Part #
C3440164
Description
-55℃~+125℃ 600mW 820Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS