RNX025750KKKLB
MFR.Part #
RNX025750KKKLB
JLCPCB Part #
C1442927
Description
-55℃~+150℃ 500mW 750kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS