RWR81N49R9BRBSL
MFR.Part #
RWR81N49R9BRBSL
JLCPCB Part #
C1494271
Description
-55℃~+250℃ 1W 49.9Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors