VS-30APF02-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30APF02-M3
JLCPCB Part #
C6350237
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 200V 30A 320A 500uA@100V 790mV@3A TO-247AC Schottky Diodes ROHS