VS-80APF02-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-80APF02-M3
JLCPCB Part #
C17565682
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1.25V@80A 190ns 200V 80A TO-247AC Switching Diodes ROHS