RN55C5491FRSL
MFR.Part #
RN55C5491FRSL
JLCPCB Part #
C1784466
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors