VS-40CPQ050-N3
MFR.Part #
VS-40CPQ050-N3
JLCPCB Part #
C7413510
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 1.7mA@50V 40A 50V 680mV@40A TO-247AC Schottky Diodes ROHS