VS-30EPF02-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30EPF02-M3
JLCPCB Part #
C17529285
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.41V@30A 100uA@200V 200V 30A 320A 60ns TO-247AC Switching Diodes ROHS