V6PWM45CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V6PWM45CHM3/I
JLCPCB Part #
C6310996
Package
TO-252-3
Description
1 Pair Common Cathode 25uA@45V 3A 45V 590mV@3A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS