V60DM45CHM3/I
MFR.Part #
V60DM45CHM3/I
JLCPCB Part #
C7408624
Description
1 Pair Common Cathode 1.1mA@45V 30A 45V 680mV@30A TO-263AC Schottky Diodes ROHS