CMF5516K200BHEB70
MFR.Part #
CMF5516K200BHEB70
JLCPCB Part #
C3446382
Description
-55℃~+175℃ 16.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS