V6PWM45HM3/I
MFR.Part #
V6PWM45HM3/I
JLCPCB Part #
C6015031
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 100A 45V 50uA@45V 580mV@6A 6A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS