V35PWM12HM3/I
MFR.Part #
V35PWM12HM3/I
JLCPCB Part #
C7408879
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.05V@35A 1.2mA@120V 120V 260A 35A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS