V6PWM45C-M3/I
MFR.Part #
V6PWM45C-M3/I
JLCPCB Part #
C6590800
Description
1 Pair Common Cathode 25uA@45V 3A 45V 590mV@3A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS