V40D120CHM3/I
MFR.Part #
V40D120CHM3/I
JLCPCB Part #
C7140914
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 120V 20A 500uA@120V 890mV@20A TO-263AC Schottky Diodes ROHS