V40DM120CHM3/I
MFR.Part #
V40DM120CHM3/I
JLCPCB Part #
C6345707
Description
1 Pair Common Cathode 120V 20A 500uA@120V 890mV@20A TO-263AC Schottky Diodes ROHS