RN70C1004BRSL
MFR.Part #
RN70C1004BRSL
JLCPCB Part #
C1813672
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors