V60D120CHM3/I
MFR.Part #
V60D120CHM3/I
JLCPCB Part #
C6346230
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 120V 30A 800uA@120V 960mV@30A TO-263AC Schottky Diodes ROHS