V10DM45CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10DM45CHM3/I
JLCPCB Part #
C5983852
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@45V 45V 5A 620mV@5A TO-263AC Schottky Diodes ROHS