V40DM150CHM3/I
MFR.Part #
V40DM150CHM3/I
JLCPCB Part #
C3759161
Description
1 Pair Common Cathode 1.47V@20A 150V 20A 250uA@150V TO-263AC Schottky Diodes ROHS