V20PWM63HM3/I
MFR.Part #
V20PWM63HM3/I
JLCPCB Part #
C7376233
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 200A 20A 35uA@60V 60V 670mV@20A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS