P0805C1001LBW
MFR.Part #
P0805C1001LBW
JLCPCB Part #
C4313722
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount