V20PWM10-M3/I
MFR.Part #
V20PWM10-M3/I
JLCPCB Part #
C6012333
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 100V 200A 200uA@100V 20A 900mV@20A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS