V20PWM60HM3/I
MFR.Part #
V20PWM60HM3/I
JLCPCB Part #
C3759059
Package
TO-252
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.2mA@60V 200A 20A 60V 700mV@20A TO-252 Schottky Diodes ROHS