V40PWM45CHM3/I
MFR.Part #
V40PWM45CHM3/I
JLCPCB Part #
C7409100
Package
TO-252-3
Description
1 Pair Common Cathode 20A 400uA@45V 45V 670mV@20A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS