V10PWM60HM3/I
MFR.Part #
V10PWM60HM3/I
JLCPCB Part #
C7407786
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 10A 180A 400uA@60V 60V 610mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS