RN55C8250DB14
MFR.Part #
RN55C8250DB14
JLCPCB Part #
C1414795
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors