V20PW60CHM3/I
MFR.Part #
V20PW60CHM3/I
JLCPCB Part #
C5816395
Package
TO-252-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.5mA@60V 10A 60V 640mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS