V10PWM60CHM3/I
MFR.Part #
V10PWM60CHM3/I
JLCPCB Part #
C6907391
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@60V 5A 60V 630mV@5A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS