V20PWM12HM3/I
MFR.Part #
V20PWM12HM3/I
JLCPCB Part #
C7095859
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.02V@20A 120V 200A 20A 500uA@120V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS