TLCX500K00A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCX500K00A
JLCPCB Part #
C1486799
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 500kΩ ±0.05% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS