TLCX200K00A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCX200K00A
JLCPCB Part #
C3499416
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS