Y0095120R000T0L
MFR.Part #
Y0095120R000T0L
JLCPCB Part #
C1460812
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors