MOX-400265005JE
MFR.Part #
MOX-400265005JE
JLCPCB Part #
C20106941
Package
Plugin
Description
-55℃~+220℃ 50MΩ 750mW Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS