TLCX400K00Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCX400K00Q
JLCPCB Part #
C1485593
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 400kΩ ±0.02% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS