SM8S30ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S30ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1977310
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 136A@10/1000us 30V 36.8V 48.4V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS