STE400-100T4MI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
STE400-100T4MI
JLCPCB Part #
C1651366
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 400uF 700mΩ ±20% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors