TWAE227K125SBEZ0000
MFR.Part #
TWAE227K125SBEZ0000
JLCPCB Part #
C1651373
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 125V 220uF ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors