CA00026R800KE66
MFR.Part #
CA00026R800KE66
JLCPCB Part #
C19291932
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 6.8Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS