SFR2500004644FR500
MFR.Part #
SFR2500004644FR500
JLCPCB Part #
C1754785
Description
-55℃~+155℃ 4.64MΩ 400mW Metal Film Resistors ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS