ST33-75T1KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST33-75T1KI
JLCPCB Part #
C7090390
Package
Plugin,D5.6xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 33uF 75V ±10% Plugin,D5.6xL11.5mm Tantalum Capacitors