ST330-75T3KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST330-75T3KI
JLCPCB Part #
C1651348
Package
Plugin,D10.3xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 330uF 75V ±10% 插件,D10.3xL19.5mm Tantalum Capacitors