ST220-100T4KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST220-100T4KI
JLCPCB Part #
C4978645
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 100V 220uF ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors