STE220-100T3KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
STE220-100T3KI
JLCPCB Part #
C1663583
Package
Plugin,D10.3xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 100V 220uF ±10% 插件,D10.3xL19.5mm Tantalum Capacitors