HAZ680MBABREKR
MFR.Part #
HAZ680MBABREKR
JLCPCB Part #
C2250139
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 5mm 68pF 7mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS